iletisim

İşletme Oyunları » survivor surf oyunu oyna oyna

Oyun Resmi
survivor surf oyunu oyna
Reklamlar
survivor surf oyunu oyna ; Friv oyunları severler için yepyeni bir işletme oyunu. ÜStelik bu oyunda minik bir konuğumuz var. Konuğumuz Dora! Yanlış duymadınız. Dora oyunları seven arkadaşlarımız bu oyuna da bayılacaklar bundan kesinlikle eminim.

Dora'nın karnı acıkmış ve restorana gelmiş. Ancak restoran oldukça yoğun görünüyor. Oyunun başında her seviye için farklı hedefler verilmiş. Örneğin en az 4 müşteriye hizmet et ve bunu yaparken 3 adetten fazla müşteriyi memnuniyetsiz bir şekilde gönderme. Her seviyede elbetteki işler biraz daha zorlaşacak. Bakalım hangi seviyeye kadar ulaşabileceksiniz. Rekor denemeleri yapabilir ve arkadaşlarınızla kıyasıya yarışabilirsiniz.

İsterseniz biraz da oyunu nasıl oynayacağınız hakkında konuşalım. Oyunu yalnızca fareniz ile yani mouse ile oynayabilirsiniz. El ve göz koordinasyonunuzu iyi ayarlamalı müşterilere en iyi hizmeti siz sunmalısınız.

Müşterilerin istekleri belirli bir süre ekranda göründükten sonra kaybolacak eğer ne istediklerini görmek isterseniz üzerlerine mouse ile giderek görebilirsiniz. Onlara ne istiyorlarsa onu verin aksi halde hizmetten memnun kalmayacaklardır.

Müşterilerin üzerinde sabır çubukları var. Bu çubuk tamamen tükendiğinde müşterileriniz memnun kalmadı anlamına gelir. Eğer bu çubuk tükenmeden hizmet verebilirseniz, bolca para toplayabilirsiniz. Bir müşteriye hizmet vermiş sayılmak için o paraları mutlaka toplamalısınız. Eğere almazsanız para belirli bir süre sonra kaybolur. ve hizmet ettiğiniz kişi sayılmaz. Hedefinize ulaştığınızda bölüm sonlanacak ve bir sonraki bölüme geçebileceksiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun Hiti : 1761 Oyun Puan : 10
survivor surf oyunu oyna OYUNA BAŞLA

Daha Fazla Yeni Oyun

» survivor surf oyunu oyna Oyun Yorumları Yorum Ekle

Oyun için yorum eklenmemiş.