iletisim

Motor Oyunları » sex oyunları , oyna

Oyun Resmi
sex oyunları ,
Reklamlar
sex oyunları , ; Neon rider oyunu, tam anlamı ile ışıkların sizinle oyunudur. Bu oyun içerisinde yer alan 20 farklı zorluk derecesindeki bölüm ile konsanrasyon ve tepki sürelerinizi ölçebilir hatta bunları geliştirebilirsiniz.

İlk bölümler diğerlerine göre oldukça kolay olmasına rağmn, ilerleyen bölümler için aynı şeyi söylemek pek de doğru olmaz. Oyunun oynanışı hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıda yer alan Oyun Talimatları kısmında bulmanız mümkündür.

Oyunu açtığınızda hoparlörlerinizin açık olduğundan emin olun çünkü bu oyunun arka planında çalan müzikler enerji verici gerçekten güçlü müziklerdir.

NASIL OYNANIR? Daha önce de belirttiğimiz gibi oyunda 20 adet farklı bölüm var. Oyunun amacı, mümkün olan en kısa sürede Neon Motorunuz ile her bir bölümü baştan sona bitirmektir. Bazı bölümlerde sergilediğiniz yetenekleriniz için özel puanlar yada işinize yarayacak özel malzemeler kazanabilirsiniz. Örneğin oyun esnasında geri takla atmak, havada dönmek gibi özel hareketler size bu ekstra puanları kazandırabilir.

Oyun sırasında motorunuzu kullanmak için "W-A-S-D" ve Yön tuşlarınızı kullanabilirsiniz. Her bir tuşun kullanımı ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

"W" Tuşu: Bu tuş sizi hızlandıran tuştur. Gaza basmak için "W" ye basılı tutun. Oyuna başladığınızda ilk ihtiyacınız olan tuş budur.

"A" Tuşu: Bu tuş, motorunuzu öne doğru yatırır. Denge kurmak için bunu kullanabilirsiniz. Atlayışlardan sonra yada yüksek tepelere giderken zmaan zaman ön tekerinizi havaya kaldırmanız gerekebilir. Motorunuzun yere paralel bir şekilde iniş yapmasını sağlayabilmek için A tuşu ile birlikte "D" tuşuna basılı tutabilirsiniz.

"S" Tuşu: Fren tuşudur. Yavaşlamak yada durmak istiyorsanız "S" ye basarak yada basılı tutarak fren yapabilirsiniz.

"D" Tuşu: D tuşu, arabanızın arkasının kalkmasını sağlar. A tuşu ile birlikte kullanıldığında arabanızın yere düzgün iniş yapmasını sağlar. Neon Rider oyununda, geçerli bölümü "SPACEBAR" tuşu ile yeniden başlatabilirsiniz. Böylece geçerli bölümü yeniden oynayanbilirsiniz. Bölümler arasında çıkan pencerede "TRY AGAIN" yazısını tıklayarak bölümü yeniden oynamayı seçebilir ya da bölümü başarılı bir şekilde tamamladıysanız "SELECT LEVEL" ile açık olan herhangi bir bölümü seçebilirsiniz. Her bölümü istediğiniz kadar oynama hakkına sahipsiniz. DİĞER KONTROLLER

Yön tuşlarını motorunuzun rengini değiştirmek için kullanabilirsiniz. Motorunuzun rengi, hangi yolda ilerleyebileceğinizi belirtir.

Yol boyunca renkler değişebilir bu da size zorluk çıkartır. Yolunuzun rengi değiştiği zaman motorunuzun da rengini değiştirmelisiniz. Aksi taktirde motorunuz yoldan düşecektir. Ekranın sağ alt köşesinde hangi rengi nasıl değiştireceğiniz gösterilir. SOL ok tuşunu kullanarak motourunuzu KIRMIZI, SAĞ ok tuşunu kullanarak SARI , YUKARI ok tuşunu kullarak YEŞİL ve son olarak AŞAĞI ok tuşunu kullanarak MAVİ renge dönüştürebilirsiniz Neon Motorunuzu.

Ekranın sağ alt köşesinde Ok tuşlarını gösteren resmin altında bulunan sağlık göstergesi aracınızın sağlık durumunu göstermektedir. Aracınız hasar gördüğünde bu gösterge düşmeye başlar. Örneğin, motorunuz ters bir şekilde yere iniş yaparsa aracınızda hasar meydana gelir. Eğer bu gösterge tamemen sıfırlanır ise geçerli bölümde baarısız sayılırsınız ve yeniden başlamanız gerekir.

Ekranın sol kısmında, bulunduğunuz bölümün haritası görünür. Haritayı dikkate alarak bölümün biraz ilerisinde neler olacağını görme fırsatı yakalamış olursunuz. Motorunuz, haritanın üzerindeki beyaz noktadır. Bulunduğunuz yeri buna bağlı olarak takip edebilirsiniz. Bölümlerin bazı yerlerinde yolunuzu kendiniz seçebilirsiniz. Hangi yolu takipedeceğiniz tamamen size kalmıştır.

Eğer Neon Rider'ın arkaplan müziğinden sıkılırsanız yada kapatmak isterseniz, sağ alt köşede bulunan Müzik düğmesinden sesini kapatabilirsiniz. Sound FX butonu ile moturunuzun kendi sesini kapatabilirsiniz.

bu oyun ile hafızanızı doğrudan güçlendirmek hedeflenmemiş ise de, bölümleri geçmek için yaptığınız hamleleri aklınızda tutmaya çalışın böylece aynı bölümü yeniden oynamanız gerektiğinde daha kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Oyun hakkında şunu söylemek kesinlikle doğru bir cümlü olacaktır: Bu oyun ile konsantrasyonunuzu arttırırken tepki verme sürelerinizi kısaltabilirsiniz. Bu iki özellik de zeka gelişimi için oldukça faydalıdır.

Konsantrasyon öğrenme ve hafıza için önemlidir. Konsantre olamayan birisi yeni bilgileri algılamak ve öğrenmek konusunda başarılı olamaz.

Oldukça eğlenceli ve güzel oyunlar ile Neon Rider oyununda hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Hiti : 2196 Oyun Puan : 11
sex oyunları , OYUNA BAŞLA

Daha Fazla Yeni Oyun

» sex oyunları , Oyun Yorumları Yorum Ekle

Oyun için yorum eklenmemiş.