iletisim

Araba Oyunları » saldiri timi oyna

Oyun Resmi
saldiri timi
Reklamlar
saldiri timi ; Trafik çok mu yoğun şu günlerde bana mı öyle geliyor? Dışarı her çıktığımda bir trafik kazası görür oldum. Bu oyunda amacımız trafik kazalarını önlemek. Adeta bir traf,k polisi gibi davranarak araçların yolda gitmesini yada durmasını sağlamalısınız. Böylece trafik çok daha rahat işleyecek. Ancak dikkat etmelisin çünkü bu ülkede milyonlarca kişi trafik kazalarında ölüyor. Ve bu kazaların mali sonuçları da oldukça yüksek. Bu oyunda başarı ile geçirdiğiniz her araç için 2$ kazanırken, kaza yapan her araç için 10$ ceza alacaksınız.

Bol bol sanal para kazanabilir ve bu paraları daha iyi bir trafik için harcayabilirsin. Örneğin yolları tamir etmek, yollarda kalan araçları tamir ettirmek, trafik ışıklarını yerleştirmek, bariyerler koymak ve ya yolların yönlerini değişebilir yapmak...

Oyunu oynamak için Mouse yani farenizi kullanamnız yeterlidir. Bütün oyun kontrollerini fareniz ile sağlayabilirsiniz. Araçları hareket ettirmek yada durdurmak için arabaların üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Aracın üzerindeki işaret değişecek ve size duruyor mu yürüyor mu onu gösterecektir. Trafik ışıkları, yön okları ve bariyerlerin de üzerine tıklayarak durumlarını değiştirebilirsiniz. Trafik kimi zaman çok yoğunlaşacaktır. Bu durumda sükunetinizi koruyarak sakince yapılması gereken işlerinizi yapın. Unutmayın ki panik kazaların ana sebebidir.


Oyun Hiti : 3834 Oyun Puan : 30
saldiri timi OYUNA BAŞLA

Daha Fazla Yeni Oyun

» saldiri timi Oyun Yorumları Yorum Ekle

Oyun için yorum eklenmemiş.