iletisim

Kız Oyunları » oyun oyunnoktokom oyna

Oyun Resmi
oyun oyunnoktokom
Reklamlar
oyun oyunnoktokom ; Modern ve güzel bir genç kız olan Barbie şimdi de spor yapıyor ve bu konuda bize örnek oluyor. Daha önce de dağcılık gibi sporlarla ilgilenen Barbi, bugün tenis yapmak istiyor. Birbirinden güzel kıyafetler arasından seçim yapması gereken Barbie, oldukça kararsız kalmış gibi görünüyor. MAlum sevgilisi Ken de bu ilk maçında sevgilisinin yanında olacak ve onu seyirci olarak izlemeye gelecek!

Bu nedenle Barbie her zamankinden daha güzel olmak istiyor. Bizden yardım isteyen Barbie'ye bir kaç fikir verelim isterseniz.Öncelikle oyun başladığında yapmanız gereken Barbie'yi baştan sona yeniden yaratmak. Saçlarından tutun ayakkabısına kadar onu giydirecek olan sizlersiniz. İlk ekranda karşınıza "PLAY" tuşu çıkacak ona basarak oyuna başlayabilirsiniz. Bir sonraki sayfada "START" tuşuna basın ve onlarca seçenek karşınıza çıksın :)

Size tavsiyem hiçbir şeye basmadan önce modelleri güzelce incelemeniz. Sağ ve sol okları kullanarak menüler arasında gezinmeniz. Böylece sonraki aşamalarda karşınıza çıkacak olan elbise, t-shirt, etek, ayakkabı, çorap ve raket seçenekleri hakkında da fikir edinmiş olursunuz. Gardolabınızın tamamını bilmek size kolaylık sağlayacaktır.

İlk olarak saçlarınızı şekillendirmeniz yani seçmeniz gerekmektedir. Seçme işlemini farenizi seçmek istediğiniz şeye tıklayarak yapabilirsiniz. Ardından yukarıda sıra ile belirttiğim menülere giderek en uygun kıyafetleri seçebilirsiniz.

Hazır olduğunuzu hissettiğiniz zaman "SHOW" tuşuna basarak Barbie'nin en son halini kortta görme fırsatına sahip olursunuz. Ekrandaki alakasız tüm menüler kaybolacak ve barbie ye odaklanabileceksiniz. Bir sonraki ekrandaki yazıcı butonunu kullanarak resminizi printerdan çıkartabilir ya da kaydet butonu ile resmi bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Eğer yaptığınız hazırlıklardan hoşlanmadıysanız Barbie'yi ilk haline döndürebilirsiniz. Bunu yapmak için yapmanız gereken Show tuşununyanındaki "RESET"e basmaktır.

İyi eğlenceler :)

Oyun Hiti : 1697 Oyun Puan : 4
oyun oyunnoktokom OYUNA BAŞLA

Daha Fazla Yeni Oyun

» oyun oyunnoktokom Oyun Yorumları Yorum Ekle

Oyun için yorum eklenmemiş.