iletisim

Karışık Oyunlar » ormanda kaybolan çocuk oyunu oyna oyna

Oyun Resmi
ormanda kaybolan çocuk oyunu oyna
Reklamlar
ormanda kaybolan çocuk oyunu oyna ; Her gün yeni bir trend doğuyor. Şu sıralar ilginç danslar gündemi en meşgul eden şeyler arasında. Önce Gangnam Style ile Gangnam Dansı şimdi de Harlem Shake dalgası her yeri kasıp kavuruyor.

Peki merak edenler için Harlem Shake Dansı nedir ve Nasıl yapılır? sorusuna cevap verelim isterseniz. Hiç beklenmedik bir anda müzik ile birlikte bir grup insan arasından sadece bir tanesinin dans etmesi ile başlar. Onun ardından çevresindeki insanlar yavaş yavaş dansa katılır. Ancak en önemli nokta bu kişiler birbirinden bağımsız olarak ve çılgınca dans ederler. Öyle çılgıncadır ki bu dans, kimse ne olduğunu anlayamaz. Kimisi başına kova geçirir, kimisi yüzünü saklar, değişik yüz ifadeleri takınır... Yani kişi tamamen özgürdür ve çılgınlar gibi dans eder.

Bu oyunda ise amacınız Harlem Shake müziği eşliğinde bütün ofis çalışanlarını çılgınlar gibi eğlendirmek. İlk olarak dansçınızı seçin ve oyuna başlayın. Daha sonra yapmanız gereken şey ise müzik çalarken bütün ofis çalışanlarının yanından geçmek ve müzik doruk noktasına ulaştığında hepsinin dansa katılmasını sağlamak. Yalnız dikkat etmeniz gereken nokta, bir kez geçtiğiniz çalışanın yanından bir kez daha geçerseniz oyunu kaybedersiniz. Bir turda bütün ofisi gezmeniz ve "SAFE POINT" adı verilen güvenli bölgeye ulaşmanız gerekiyor. Müzik doruk noktasına ulaştığında sizde evinizden ofis çalışanlarına katılarak çılgın Harlem Shake dansını edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz

Oyun Hiti : 1541 Oyun Puan : 8
ormanda kaybolan çocuk oyunu oyna OYUNA BAŞLA

Daha Fazla Yeni Oyun

» ormanda kaybolan çocuk oyunu oyna Oyun Yorumları Yorum Ekle

Oyun için yorum eklenmemiş.