iletisim

Kız Oyunları » 2oyu oyna

Oyun Resmi
2oyu
Reklamlar
2oyu ; Friv oyunları kısacık bir aranın ardından bugün yepyeni bir oyunla karşınızda. Üstelik bu oyun o kadar güzel ki... En önemlisi çok güzel bir amaca hizmet ediyor. Hayvan sevgisini aşılamak için oldukça güzel bir oyun.

Ben küçükken hep bir kedim yada köpeğim olsun istemişimdir. Ancak bakımı zor olur diye ailem bir türlü izin vermemişti. Eminim aranızdan pek çok küçük hanım ve küçük bey de aynı sorunla karşılaşıyordur. Ne var ki bugünlerde bir evcil hayvana sahip olmak ve ona bakmak çok daha kolay hale geldi. Çünkü hayvan bakım evleri var artık. Evcil hayvanınızın bakımını buralarda uzman kişilere yaptırtabilirsiniz. Tek yapmanız gereken minik arkadaşınıza iyi davranmak ve onu zamanında bakımlarına götürmek. Peki bu merkezlerde neler oluyor bilmek ister misiniz. Haydi o zaman oyuna şöyle bir göz atalım. Aradığınız eğlence Friv Oyunlarında sizlerle.

NASIL OYNANIR?

Öncelikle güzel dostumuz Sami ile tanışın. Bu güzel kız, pet shopumuzun sahibi ve hayvan dostlarımız ile arası çok iyi. Oyun boyunca onunla birlikte çalışacak ve hayvanlarımıza çok güzel bakacaksınız.

Oyun başladığı zaman ana menüde 2 adet düğme göreceksiniz. Bu düğmelerden ilki ile oyuna giriş yapabilir, ikincisi ile oyunun nasıl oynanacağını görebilirsiniz.

Oyuna girdiğiniz zaman güne yeni başlamış olacaksınız. Dinamik ve canlı olmanız gerekiyor. Çünkü minik arkadaşlarımız olan evcil hayvanlarımız ile yorucu bir gün geçireceksiniz.

Hedefiniz onları mümkün olduğunca mutlu etmek ve onların ihtiyaçlarını karşılamaktır. İlk olarak evcil hayvanlarımızın sahiplerini karşılayın ve onları teslim alın. Bu andan itibaren bütün sorumluluk sizin omuzlarınızda. Peki kimin neye ihtiyacı olduğunu nasıl anlayabilirsiniz? Onlar konuşamasalar da aranızda çok özel bir iletişim olacak. Size ne istediklerini hissettireceklerdir. Oyun esnasında baloncuk içerisinde size gösterilen nesneler onların ihtiyaçlarını göstermektedir.

Bu ihtiyaçların neler olabileceği konusunda da size yardımcı olmamız gerekirse;

1. İlk geldiklerinde onları çitlerin içerisine yerleştirmeniz gerekmektedir.

2. Eğer acıkırlar ise yemek masasındaki mamalarını alarak onlara götürmeniz gerekmektedir.

3. uykuları gelirse tıpkı birer bebek gibi onları yataklara yatırmalısınız.

4. Duş almak isterlerse, salonun arka kısmında bulunan küvete sokarak onları yıkamalısınız.

5. Oyuncu arkadaşlarımız oyun oynamak isterlerse, oyuncak masasının üzerinde bulunan oyuncaklardan yalnızca istediklerini onlara vermelisiniz. Yoksa bu oyuncağı kabul etmeyeceklerdir.

6. Sağlık bakımı yapılması gerekirse, usta bir hayvan bakım uzmanı olarak onları hasta masasına yatırmalı ve onları iyileştirmelisiniz.

7. Sahipleri geldiği zaman dostlarımızı ertesi gün gene gelmek üzere uğurlamalısınız.

NELERE DİKKAT ETMELİYİZ? Pek çok hayvan bir arada olacağı iin bu hayvanların birbirri ile anlaşamama olasılığı mevcuttur. Örneğin bir kedi ile köpeği yan yana koymak, kaçınılmaz bir kavgaya sebep olur.

Bunun yanısıra bölümler giderek zorlaşacaktır. Hayvanlarınızın çeşitliliği, sayısı, oyuncakların çeşitliliği, mamaların çeşitliliği hepsi yavaş yavaş artacaktır. Her bölümde size konulan hedefe ulaşmalı ve herkesin mutlu ayrılmasını sağlamalısınız.

İyi eğlenceler dileriz


Oyun Hiti : 2500 Oyun Puan : 11
2oyu OYUNA BAŞLA

Daha Fazla Yeni Oyun

» 2oyu Oyun Yorumları Yorum Ekle

Oyun için yorum eklenmemiş.